12 kwietnia 2017

Niezwykła moc koziego mleka

Kozie mleko to produkt, który działa wyjątkowo odżywczo i prozdrowotnie dla organizmu. Z względu na wysoką zawartość minerałów warto zarówno spożywać kozie mleko, jak i stosować kosmetyki z mlekiem w składzie. Odkryj moc koziego mleka – zobacz, dlaczego jest źródłem zdrowej urody dla Ciebie!

Doskonały gatunek

O kozim mleku mówi się, że jest najlepsze gatunkowo ze wszystkich rodzajów mleka. To dlatego, że zawiera witaminy i minerały wysokiej jakości. Ponadto kozy znane są ze swojej odporności na choroby, więc ich mleko ma właściwości wzmacniające.

Maksymalne nawilżenie

Kozie mleko to produkt naturalny, który jest jednym z niewielu zasobów o tak silnie nawilżających właściwościach. Dlatego w kosmetologii wykorzystuje się je przede wszystkim do produkcji preparatów do pielęgnacji nawet skrajnie suchej skóry.

Dobre kwasy i tłuszcze

Zawiera kwas linolowy z grupy omega-6 i inne naturalne tłuszcze, które działają zbawiennie dla naskórka i włosów. Chcesz, aby twoje włosy były miękkie jak z reklamy? Stosuj kosmetyki na bazie koziego mleka przez dłuższy czas i ciesz się efektami.

Idealne dla skóry

Produkty z kozim mlekiem w składzie nie są ani zasadowe, ani kwasowe. To oznacza, że są idealne dla naszej skóry, która ma neutralne pH. Krótko mówiąc: kosmetyki z tym składnikiem nie podrażniają i nie naruszają naturalnej bariery ochronnej naskórka, która chroni go przed drobnoustrojami.

Cenne proteiny

Kozie mleko zawiera proteiny, które mają zdolność penetracji kolejnych warstw naskórka – dlatego są w stanie głęboko wniknąć w skórę i nawilżyć ją naprawdę skutecznie.

Możliwości stosowania

Na rynku jest wiele rodzajów produktów kosmetycznych zawierających kozie mleko. Wybierz tonik jeśli chcesz wyregulować działanie gruczołów łojowych i rozjaśnić przebarwienia. Wybierz szampon lub odżywkę do włosów, jeśli chcesz dodać im blasku, miękkości i witalności. Maseczka z kozim mlekiem odżywi twoją skórę, a płyn do kąpieli wygładzi i zmiękczy skórę ciała.

W ofercie V. Laboratories znajdziesz całą serię kosmetyków z kozim mlekiem – do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Stosuj regularnie ulubione produkty i podziwiaj rezultaty!

powrót

nasze główne marki