10 listopada 2017

Olej z awokado. Owocuje zdrowiem

Niewielki owoc z Meksyku podbił już całą Europę. Moda na potrawy z awokado pod każdą postacią jest silnie uzasadniona jego prawdziwie zdrowym oddziaływaniem na organizm. Teraz możemy korzystać z niego również w kosmetyce. W rankingu olejów o najbogatszych właściwościach pielęgnacyjnych – ten z awokado plasuje się w światowej czołówce. Można określić go jednym słowem: wszechstronny.

Zyskaj aksamitną skórę

Walczysz z permanentnie suchą skórą? Zwłaszcza w okresie zimowym? Postaw na olej z awokado. Zawarte w nim witaminy, białka i kwasy tłuszczowe skutecznie nawilżają i odżywiają skórę. Pamiętaj: kluczem do sukcesu jest regularna aplikacja!

Odzyskaj witalność

Olej z awokado to prawdziwa bomba witaminowa i regeneracyjna. A, E, D, witaminy z grupy B – ten produkt zawiera je wszystkie. To połączenie czyni go idealnym środkiem do pielęgnacji skóry skłonnej do zmarszczek. Głębokie nawilżenie zapewnia młody wygląd cery na dłużej. Dodatkowo olej pomaga odbudować warstwę lipidową, która blokuje utratę wody ze skóry.

Sposób na słońce

Kosmetyki z olejem z awokado warto stosować przez cały rok – zimą dostarczą Ci brakujących witamin, a latem dodatkowo ochronią przed promieniami UV. Jeżeli jest już za późno i czujesz dyskomfort po słonecznej kąpieli – również zastosuj olej z awokado. Jego łagodzące działanie pozwoli szybko ukoić zaczerwienienia i przyspieszyć gojenie stanu zapalnego.

Pożegnaj niedoskonałości

Silne nawilżenie pomaga zmniejszyć zmiany skórne. Stosuj olej z awokado, jeśli chcesz pokonać rozstępy i zminimalizować blizny. Leczysz trądzik? Ten olej będzie twoim naturalnym sprzymierzeńcem. Skutecznie wniknie w głąb skóry, którą odżywi, nawilży i pokona miejscowe stany zapalne. Dodatkowo poprawi koloryt skóry.

Wymarzone włosy

Regularne stosowanie kosmetyków z olejem z awokado może zmienić nie do poznania Twoje włosy. Będą zdecydowanie bardziej miękkie, lśniące i wygładzone. Zapomnij o mękach bolesnego rozczesywania. Włosy staną się bardziej sprężyste i lejące.

powrót

nasze główne marki