15 stycznia 2018

Roślinne komórki macierzyste. Naturalnie od nowa!

Z artykułu Komórki macierzyste. Uroda na Nobla wiemy już, że nowoczesna metoda odmładzania własnymi komórkami macierzystymi jest niezwykle skuteczna, naturalna i nieinwazyjna. Jest to jednak zabieg, który musi być wykonany w gabinecie medycyny estetycznej. Producenci kosmetyków wyszli więc naprzeciw naszym codziennym potrzebom, oferując produkty z roślinnymi komórkami macierzystymi. Sprawdź, jak działają!

Komórki macierzyste nasze a roślinne
W świecie fauny komórki macierzyste działają dla roślin podobnie jak ludzkie komórki macierzyste działają dla nas. Są zdolne do dzielenia i odnawiania się, dzięki czemu rośliny rozwijają nowe organy. Należy wiedzieć, że nasze komórki macierzyste są w organizmie najlepiej chronione, niestety nie da się ich całkowicie zabezpieczyć przed czynnikami takimi jak upływ czasu (starzenie), smog czy promieniowanie UV. Dlatego nauka znalazła sposób na dostarczenie im odpowiednich wartości odżywczych, aby jak najdłużej służyły naszej urodzie. Te wartości zawierają właśnie roślinne komórki macierzyste.

Zacznij naturalnie od nowa
Jeśli szukasz naturalnego i bezpiecznego sposobu na powstrzymanie oznak upływu czasu, roślinne komórki macierzyste to odpowiedź na Twoje potrzeby. Odkryj ich moc! Ogólne działanie roślinnych komórek macierzystych:
– chronią macierzyste komórki naszej skóry przed obumieraniem,
– pobudzają skórę do odnowy,
– poprawiają jędrność i elastyczność skóry.
– wygładzają głębokie zmarszczki,
– pozytywnie wpływają na poprawę kolorytu skóry,
– odmładzają i regenerują starzejącą się skórę,
– poprawiają nawilżenie skóry.
W zależności od tego, jaka roślina dostarczyła dane komórki macierzyste, mają one różne działania:
– komórki z drzewa arganowego opóźniają obumieranie dermalnych komórek macierzystych,
– komórki z żywokostu lekarskiego wzmagają odnowę i regenerację ludzkich komórek,
– komórki z zielonej herbaty działają antyoksydacyjnie,
– komórki magnolii rozjaśniają i wybielają skórę
– komórki z róży alpejskiej zwiększają witalność naszych komórek macierzystych oraz stanowią tarczę przed promieniowaniem UV, które powoduje stres oksydacyjny. Szukaj roślinnych komórek macierzystych w kosmetykach, które wybierasz i ciesz się ich wyjątkowym działaniem!

powrót

nasze główne marki