Aktualności

28 stycznia 2020

Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 2

Masło shea ma wiele zalet, dzięki którym zadbasz o swoją urodę. Jeśli czytałaś pierwszą część artykułu o jego zbawiennych właściwościach (Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 1), zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi korzyściami.

więcej

21 stycznia 2020

Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 2

Czy miałaś już okazję zapoznać się z zaletami stosowania olejku jojoba w pierwszym artykule (Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 1)? Jeśli tak, poznaj kolejną porcję wyjątkowych właściwości tego kosmetyku.

więcej

21 stycznia 2020

Styczniowy konkurs Saraya Poland

Niskie temperatury przysparzają wiele problemów naszej skórze twarzy. Zadbaj o codzienną pielęgnację skóry i weź udział w styczniowym konkursie Saraya Poland.

więcej

13 stycznia 2020

Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 1

Producenci kosmetyków nieustannie starają się prezentować nam coraz to bardziej wymyślne i egzotyczne dodatki do produktów, by wyróżnić się na rynku. Czasem można odnieść wrażenie, że to tylko marketingowe sztuczki, dlatego uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy do zapoznania się z ciekawostkami o maśle shea. Warto być świadomym konsumentem i wiedzieć, że to produkt o prawdziwie odżywczych właściwościach.

więcej

4 stycznia 2020

4 kroki aby uzyskać idealną skórę (film)

Produkty z Koziego Mleka Nawilżający przeznaczone są do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry. Żel do mycia twarzy doskonale oczyszcza skórę nie wysuszając jej.

więcej

2 stycznia 2020

Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 1

Jojoba, żożoba, chochoba – niezależnie od tego jak wymawiasz tę nazwę, niezwykły olejek z Meksyku ma zbawienne działanie dla Twojej skóry. I to się liczy! Poznaj właściwości egzotycznego specyfiku, który podbił serca kobiet i przemysł kosmetyczny na całym świecie.

więcej

23 grudnia 2019

Wesołych Swiąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Święta już tuż-tuż dlatego pragniemy życzyć wam, by ten bożonarodzeniowy czas choć trochę zwolnił tempo. Znajdźcie chwilę na oddech i pocieszcie się wspólnym czasem z bliskimi. Śmiejcie się głośno przy stole, delektujcie się pysznościami i po prostu odpocznijcie. Szczęśliwych i spokojnych świąt życzy zespół Saraya Poland.

więcej

10 grudnia 2019

Daj mi cynk… Na zdrowie!

Cynk wzmacnia nasze zdrowie od wewnątrz, a dzięki sprytnym technologiom wykorzystuje się go również w produkcji kosmetyków. I całe szczęście, ponieważ jest naturalną receptą na młodość i niedoskonałości. Sprawdź, jakie korzyści płyną z pielęgnacji skóry produktami z cynkiem.

więcej