ZAAWANSOWANE USŁUGI B2B KONCEPCJE BIZNESOWE NOWOCZESNA PRODUKCJA
RECEPTURY KOSMETYCZNE PROFESJONALNE OPAKOWANIA PROJEKTY GRAFICZNE

O nas


Powojenny początek
Firma powstała w Japonii, w 1952 roku, a bieg jej historii od samego początku wyznacza misja: dbać o zdrowie i higienę oraz środowisko naturalne. Wszystko zaczęło się od mycia rąk, kiedy Shota Sayara (założyciel Saraya) zaczął produkować jedno z pierwszych na świecie antybakteryjnych, płynnych mydeł z dozownikiem.

Dalszy rozwój
W późniejszych latach wprowadzaliśmy na rynek kolejne, niezwykle potrzebne produkty, które do dziś poprawiają jakość życia ludzi, a jednocześnie są przyjazne środowisku. To między innymi naturalne mydła Arau, biodegradowalny detergent do kuchni czy linia produktów do dezynfekcji Smart San.

Działalność społecznie odpowiedzialna
Dziś w 8 fabrykach Sayara na całym świecie powstają produkty konsumenckie i profesjonalne. Jednocześnie bardziej niż kiedykolwiek staramy się realizować naszą wizję poprawy zdrowia, higieny i środowiska. Świadczą o tym liczne projekty, w które angażujemy się w ramach prowadzenia polityki społecznie odpowiedzialnej firmy. Należymy do Okrągłego Stołu Na Rzecz Zrównoważonej Produkcji Oleju Palmowego, wspieramy fundację Borneo Conservation Trust procentem sprzedaży wybranych produktów, wraz z UNICEF-em prowadzimy w Ugandzie projekt „Umyć milion rąk” (Wash a Milion Hands).

Saraya w Polsce
Jesteśmy jednym z największych producentów kosmetyków private label w kraju. Tworzymy innowacyjne receptury i kosmetyki najwyższej jakości dla wiodących marek kosmetycznych i farmaceutycznych. Dysponujemy własnym laboratorium R&D, gdzie zespół ekspertów opracowuje nasze formuły. Klientom biznesowym oferujemy wsparcie w kreacji linii kosmetycznych, doborze opakowań i tworzeniu designu produktów.

Tworzymy także marki własne, do których należą: Vellie, Vital Pharma+ czy Renovital. Wkrótce rozpoczynamy sprzedaż znanych na całym świecie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, wyprodukowanych w Japonii.