aktualności

21 stycznia 2020

Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 2

Czy miałaś już okazję zapoznać się z zaletami stosowania olejku jojoba w pierwszym artykule (Olejek jojoba skórze się podoba - cz. 1)? Jeśli tak, poznaj kolejną porcję wyjątkowych właściwości tego kosmetyku.

więcej

15 stycznia 2020

Styczniowy konkurs Saraya Poland

Niskie temperatury przysparzają wiele problemów naszej skórze twarzy. Zadbaj o codzienną pielęgnację skóry i weź udział w styczniowym konkursie Saraya Poland.

więcej

13 stycznia 2020

Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 1

Producenci kosmetyków nieustannie starają się prezentować nam coraz to bardziej wymyślne i egzotyczne dodatki do produktów, by wyróżnić się na rynku. Czasem można odnieść wrażenie, że to tylko marketingowe sztuczki, dlatego uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy do zapoznania się z ciekawostkami o maśle shea. Warto być świadomym konsumentem i wiedzieć, że to produkt o prawdziwie odżywczych właściwościach.

więcej

8 stycznia 2020

4 kroki aby uzyskać idealną skórę (film)

Produkty z Koziego Mleka przeznaczone są do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry. Żel do mycia twarzy doskonale oczyszcza skórę nie wysuszając jej.

więcej

2 stycznia 2020

Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 1

Jojoba, żożoba, chochoba - niezależnie od tego jak wymawiasz tę nazwę, niezwykły olejek z Meksyku ma zbawienne działanie dla Twojej skóry. I to się liczy! Poznaj właściwości egzotycznego specyfiku, który podbił serca kobiet i przemysł kosmetyczny na całym świecie.

więcej

23 grudnia 2019

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Święta już tuż-tuż dlatego pragniemy życzyć wam, by ten bożonarodzeniowy czas choć trochę zwolnił tempo. Znajdźcie chwilę na oddech i pocieszcie się wspólnym czasem z bliskimi. Śmiejcie się głośno przy stole, delektujcie się pysznościami i po prostu odpocznijcie. Szczęśliwych i spokojnych świąt życzy zespół Saraya Poland.

więcej

13 grudnia 2019

Daj mi cynk… Na zdrowie!

Cynk wzmacnia nasze zdrowie od wewnątrz, a dzięki sprytnym technologiom wykorzystuje się go również w produkcji kosmetyków. I całe szczęście, ponieważ jest naturalną receptą na młodość i niedoskonałości. Sprawdź, jakie korzyści płyną z pielęgnacji skóry produktami z cynkiem.

więcej

6 grudnia 2019

Mikołajkowy konkurs Saraya Poland

Zadbaj o swoją przyjaciółkę. Napisz dlaczego to właśnie ona powinna otrzymać nagrody od Mikołaja. Pośród wszystkich uczestników wylosujemy pięć osób, które otrzymają zestaw kosmetyków Vellie Olive.

więcej

Warning: Use of undefined constant custom_pagination - assumed 'custom_pagination' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /pielegnacja/wp-content/themes/vlab/archive.php on line 52

nasze główne marki