aktualności

12 marca 2020

Konkurs: Szczęśliwa rodzina

Zapraszamy do udziału w konkursie Szczęśliwa Rodzina. Zgarnij nagrody dla swojej rodziny. Pośród wszystkich uczestników wylosujemy sześć osób, które otrzymają specjalnie przygotowany zestaw kosmetyków.

więcej

10 marca 2020

Roślina, którą poleca Ci Babcia i… Aleksander Wielki

Co Aleksander Wielki mógł wiedzieć o kosmetykach? Pewnie niewiele, ale kiedy dowiedział się, że istnieje roślina, która leczy rany, podbił dla jej plantacji całą wyspę na Oceanie Indyjskim. Skoro Starożytni używali go do leczenia już 5 tysięcy lat p.n.e., Mahometanie traktują go jako symbol zdrowia i dobrobytu, wspominano o nim w Biblii, a Kleopatra i Nefretete dbały dzięki niemu o swoją urodę, coś jest na rzeczy.

więcej

2 marca 2020

Saraya Poland przystąpiła do programu – Biznes Bez Barier

Jest nam miło poinformować, że firma Saraya Poland przystąpiła do programu „Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy.

więcej

18 lutego 2020

Kwas hialuronowy – rewelacyjny z zasady cz. 1

Kiedy w 1995 roku naukowcy odkryli kwas hialuronowy błyskawicznie stał on się hitem w kuracjach odmładzających. Zrewolucjonizował branżę kosmetyczną i stał się jednym z najważniejszych filarów medycyny estetycznej. Dzięki swoim cudownym właściwościom kompleksowo dba o naszą skórę i to w bardzo naturalny sposób. Odkryj pierwszą porcję informacji o tym jak ważny jest w organizmie kwas hialuronowy i jaki wpływ może on mieć na Twoje ciało.

więcej

6 lutego 2020

Pomóż przyjaciółce zgarnąć nagrody!

Na to, jak wyglądają włosy i czy są zdrowe ma wpływ nie tylko dieta, ale także odpowiednia pielęgnacja. Jeśli lubisz obdarowywać przyjaciółki kosmetykami weź udział w naszym konkursie. Pośród wszystkich uczestników wylosujemy cztery osoby, które otrzymają zestaw kosmetyków marki Destivii.

więcej

4 lutego 2020

Prowitamina B5 – nauka w służbie urody

O ile przeciętna osoba wiele wie na temat witamin, o tyle prowitaminy często plasują się w zakurzonej strefie informacji. Czas odświeżyć wiedzę, bo niektóre urodowe sekrety mają swoje źródło w nauce, a konkretnie w naturalnych związkach chemicznych. Prowitamina B5 (nazywana także D-Pantenolem) to najlepszy przyjaciel skóry, włosów i paznokci. Sprawdź, jak na Ciebie działa.

więcej

28 stycznia 2020

Masło shea. Urodowy sekret Afryki – cz. 2

Masło shea ma wiele zalet, dzięki którym zadbasz o swoją urodę. Jeśli czytałaś pierwszą część artykułu o jego zbawiennych właściwościach (Masło shea. Urodowy sekret Afryki - cz. 1), zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi korzyściami.

więcej

21 stycznia 2020

Olejek jojoba skórze się podoba – cz. 2

Czy miałaś już okazję zapoznać się z zaletami stosowania olejku jojoba w pierwszym artykule (Olejek jojoba skórze się podoba - cz. 1)? Jeśli tak, poznaj kolejną porcję wyjątkowych właściwości tego kosmetyku.

więcej

nasze główne marki