Aktualności

23 grudnia 2021

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Pragniemy życzyć wam, by ten bożonarodzeniowy czas przyniósł tylko dobre wiadomości. Wszystko co niedobre i smutne wkrótce minie, dlatego życzmy nadziei na lepsze jutro oraz zdrowia. Wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

więcej

12 października 2021

SARAYA po raz kolejny jest partnerem Clean Hospital Day

SARAYA po raz kolejny jest partnerem Clean Hospital Day – Dzień Czystych Szpitali, serii wydarzeń odbywających się już 20 października dzięki Clean Hospitals, organizacji kierowanej przez profesora Didier Pittet, światowego autorytetu w dziedzinie higieny szpitalnej i HCAI.

więcej

21 czerwca 2021

Encyklopedia mitów kosmetycznych – cz. 1

Czy kiedykolwiek odkryłaś, że miałaś błędne przekonanie na dowolny temat związany z kosmetyką? Jeśli tak, to wiesz, że kosmetyczne mity istnieją i nie do końca wiadomo skąd biorą się w nas złe nawyki czy błędna wiedza. A jeśli nie – czytaj dalej!

więcej

8 czerwca 2021

Jakie produkty spożywcze, które jesz na co dzień szkodzą cerze – cz. 1

Warto wsłuchiwać się w potrzeby swojego organizmu, ponieważ tryb życia, ilość snu i jedzenie, którym go karmimy są widoczne jak na dłoni. Zdradza nas głównie twarz – kolor i jakość skóry. Dlatego pielęgnacja kosmetykami jest równie ważna jak ta „od środka”. Sprawdź, jaki wpływ na Twoją cerę mają niektóre produkty!

więcej

20 kwietnia 2021

Cała prawda o maseczkach zdemaskowana!

Nie do końca wiadomo, kto wymyślił maseczki do twarzy i ciała, ale tej osobie należy się wdzięczność piękniejszej połowy świata! Maseczki, nawet te, które każda z nas może sobie wykonać w domu to prawdziwe nowe życie dla skóry. Przedstawiamy garść „maseczkowych” porad!

więcej

4 kwietnia 2021

Życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych

Składamy najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Zespół Saraya Poland

więcej

23 marca 2021

Olej z wiesiołka – ukryta moc z łąk

Miłośnicy ziołolecznictwa i entuzjaści naturalnych kosmetyków z pewnością słyszeli o wiesiołku. Tę zieloną roślinę o sympatycznej nazwie znajdziemy na łąkach i polach. Choć do uśmierzania bólu liście wiesiołka wykorzystywane były już w zamierzchłych czasach, dziś w kosmetologii najbardziej cenimy nasiona wiesiołka, z których produkowany jest dobroczynny olej. Sprawdź, czy olej z wiesiołka jest dla Ciebie!

więcej

22 lutego 2021

Jadłospis piękna, czyli co jeść, by cieszyć się zdrową cerą – cz. 1

Piękno wewnętrzne jest rzeczywiście o wiele bardziej znaczące niż zewnętrzne. Jeżeli nie zadbamy o siebie od środka, nawet najlepsze kosmetyki nie zapewnią nam wymarzonego efektu. Więc jeśli pragniesz mieć piękną cerę – nawilżoną, wolną od niedoskonałości i bijącą zdrowymi kolorami – wprowadź do swojego codziennego jadłospisu jak najwięcej poniższych składników.

więcej