Aktualności

4 sierpnia 2020

Dodaj oliwy do codziennej pielęgnacji

Kiedyś siedziałam w autobusie obok starszej pani – wyglądała na 60-kilka lat. Jak to ze starszymi paniami bywa, zaraz zawiązała się rozmowa. Dowiedziałam się z niej, że kobieta ma 80 lat! Kiedy ta zobaczyła moje zdziwienie, zdradziła mi swój urodowy sekret. Powiedziała, że całe dorosłe życie, przed snem wcierała w twarz oliwę z oliwek. I tyle! Coś musi w tym być, skoro oliwki są tak chętnie wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym. Sprawdźmy, jak działają.

więcej

17 lipca 2020

Letni konkurs Saraya Poland

Zapraszamy do udziału w letnim konkursie Saraya Poland. Zgarnij nagrody dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Pośród wszystkich uczestników wylosujemy cztery osoby, które otrzymają kosmetyki marki Vellie Japan:
– Krem do rąk Zielony Kawior
– Krem do rąk Yuzu
– Krem do rąk Rambutan

więcej

8 lipca 2020

Roślinne komórki macierzyste. Naturalnie od nowa!

Z artykułu Komórki macierzyste. Uroda na Nobla wiemy już, że nowoczesna metoda odmładzania własnymi komórkami macierzystymi jest niezwykle skuteczna, naturalna i nieinwazyjna. Jest to jednak zabieg, który musi być wykonany w gabinecie medycyny estetycznej. Producenci kosmetyków wyszli więc naprzeciw naszym codziennym potrzebom, oferując produkty z roślinnymi komórkami macierzystymi. Sprawdź, jak działają!

więcej

22 czerwca 2020

Komórki macierzyste. Uroda na Nobla

Drogie Panie, rozumiemy, że pojęcie „komórki macierzyste” dla wielu może brzmieć jak bolesny powrót do szkoły średniej na lekcję biologii. Ale prawda jest taka, że wszystkie chcemy dbać o siebie jak najlepiej, a żeby to osiągnąć, musimy być świadomymi konsumentkami. Odwagi! Komórki macierzyste to nie taka skomplikowana sprawa. Zapraszamy do odkrycia filaru medycyny XXII wieku

więcej

10 czerwca 2020

Olej lniany. Naturalna pielęgnacja urody

Organizm człowieka posiada zdolność regeneracji, jednak czasem potrzebne jest nam małe wsparcie. Najlepiej naturalne. Olej lniany to kolejne remedium, wywodzące się ze świata kulinariów, które przebojem podbiło przemysł kosmetyczny. I całe szczęście! Sprawdź, jak wykorzystać olej lniany na swoją korzyść. Warto.

więcej

1 czerwca 2020

Olej z awokado. Owocuje zdrowiem

Niewielki owoc z Meksyku podbił już całą Europę. Moda na potrawy z awokado pod każdą postacią jest silnie uzasadniona jego prawdziwie zdrowym oddziaływaniem na organizm. Teraz możemy korzystać z niego również w kosmetyce. W rankingu olejów o najbogatszych właściwościach pielęgnacyjnych – ten z awokado plasuje się w światowej czołówce. Można określić go jednym słowem: wszechstronny.

więcej

18 maja 2020

Konkurs z okazji Dnia Mamy

Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy zapraszamy do udziału w konkursie "Moja Mama". Wygraj nagrody i podaruj swojej mamie! Pośród wszystkich uczestników wylosujemy pięć osób, które otrzymają specjalnie przygotowany zestaw kosmetyków.

więcej

23 kwietnia 2020

Kwas hialuronowy – rewelacyjny z zasady cz. 2

Istnieją substancje, których dobroczynne działanie jest tak szerokie, że nie zawsze zdajemy sobie sprawę ze wszystkich zalet. Jedną z nich jest kwas hialuronowy, który od wielu lat ratuje kondycję skór kobiet na całym świecie. Zapraszamy na kolejną porcję wiedzy o kosmetycznym majstersztyku!

więcej