Aktualności

15 października 2020

Czego używać dla pięknych włosów i paznokci?

Występuje w ciele człowieka, jest niezwykle popularna w salonach fryzjerskich i chętnie wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym. Dobroczynna keratyna ma moc zastosowań, które warto znać i… wykorzystać!

więcej

17 września 2020

5 praktyk, które rujnują twoje włosy – cz. 2

Okazuje się, że pielęgnacja włosów kryje wiele niespodzianek. Zapraszamy na drugą część artykułu, w którym ujawnimy jak pozornie oczywiste czynności potrafią szkodliwie wpłynąć na włosy.

więcej

1 września 2020

5 kroków do pełnego oczyszczenia twarzy

Czy wiesz, jak wiele dzieli Cię od demakijażu do aplikacji ulubionego kremu na noc? Czas na małą rewolucję w oczyszczaniu cery! Krok 1. Zmyj makijaż ulubionym produktem. Polecamy płyn micelarny i wacik, ponieważ zawarte w nim micele świetnie przyciągają sebum i drobinki makijażu. Zacznij od oczu – przyłóż do nich wacik i odczekaj chwilę, aż płyn zacznie rozpuszczać makeup.

więcej

19 sierpnia 2020

5 praktyk, które rujnują twoje włosy – cz. 1

Chcesz, aby Twoje włosy były piękne, lśniące i mocne – co robisz? Kupujesz dobry szampon, odżywkę (albo dwie!), może nawet olejek, maseczkę i wydawałoby się, że wystarczy. Starasz się zdrowo odżywiać, świetnie! – to też wpływa na wygląd włosów. Ale okazuje się, że ostatnim kluczem do pięknych włosów jest pozbycie się szkodliwych praktyk. Sprawdź, jakie codzienne nawyki rujnują nasze włosy.

więcej

4 sierpnia 2020

Dodaj oliwy do codziennej pielęgnacji

Kiedyś siedziałam w autobusie obok starszej pani – wyglądała na 60-kilka lat. Jak to ze starszymi paniami bywa, zaraz zawiązała się rozmowa. Dowiedziałam się z niej, że kobieta ma 80 lat! Kiedy ta zobaczyła moje zdziwienie, zdradziła mi swój urodowy sekret. Powiedziała, że całe dorosłe życie, przed snem wcierała w twarz oliwę z oliwek. I tyle! Coś musi w tym być, skoro oliwki są tak chętnie wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym. Sprawdźmy, jak działają.

więcej

17 lipca 2020

Letni konkurs Saraya Poland

Zapraszamy do udziału w letnim konkursie Saraya Poland. Zgarnij nagrody dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Pośród wszystkich uczestników wylosujemy cztery osoby, które otrzymają kosmetyki marki Vellie Japan:
– Krem do rąk Zielony Kawior
– Krem do rąk Yuzu
– Krem do rąk Rambutan

więcej

8 lipca 2020

Roślinne komórki macierzyste. Naturalnie od nowa!

Z artykułu Komórki macierzyste. Uroda na Nobla wiemy już, że nowoczesna metoda odmładzania własnymi komórkami macierzystymi jest niezwykle skuteczna, naturalna i nieinwazyjna. Jest to jednak zabieg, który musi być wykonany w gabinecie medycyny estetycznej. Producenci kosmetyków wyszli więc naprzeciw naszym codziennym potrzebom, oferując produkty z roślinnymi komórkami macierzystymi. Sprawdź, jak działają!

więcej

22 czerwca 2020

Komórki macierzyste. Uroda na Nobla

Drogie Panie, rozumiemy, że pojęcie „komórki macierzyste” dla wielu może brzmieć jak bolesny powrót do szkoły średniej na lekcję biologii. Ale prawda jest taka, że wszystkie chcemy dbać o siebie jak najlepiej, a żeby to osiągnąć, musimy być świadomymi konsumentkami. Odwagi! Komórki macierzyste to nie taka skomplikowana sprawa. Zapraszamy do odkrycia filaru medycyny XXII wieku

więcej