Aktualności

12 stycznia 2021

Dlaczego Twoja skóra pokocha olej makadamia?

Obok pięknego zapachu, olej makadamia ma cały wachlarz dobroczynnych substancji i właściwości. Warto skorzystać z tego, że olej ten zawiera się w wielu kosmetykach na rynku. Jest również łatwo dostępny w swojej czystej formie, np. w aptekach. Sprawdź, dlaczego Twoja skóra pokocha jego pielęgnację!

więcej

23 grudnia 2020

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Pragniemy życzyć wam, by ten bożonarodzeniowy czas przyniósł tylko dobre wiadomości. Wszystko co niedobre i smutne wkrótce minie, dlatego życzmy nadziei na lepsze jutro oraz zdrowia. Wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

więcej

13 listopada 2020

Wspieramy w walce z Covid-19

W październiku tego roku firma Saraya przekazała na rzecz walki z COVID-19 produkty kosmetyczno-higieniczne o wartości ponad 2 mln zł. Organizacjami, które otrzymały pomoc są CARITAS Polska, NSZZ Solidarność – „Pomoc Górnikom w walce z Covid-19”, gmina Stare Babice i ZOZ Żoliborz.

więcej

15 października 2020

Czego używać dla pięknych włosów i paznokci?

Występuje w ciele człowieka, jest niezwykle popularna w salonach fryzjerskich i chętnie wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym. Dobroczynna keratyna ma moc zastosowań, które warto znać i… wykorzystać!

więcej

17 września 2020

5 praktyk, które rujnują twoje włosy – cz. 2

Okazuje się, że pielęgnacja włosów kryje wiele niespodzianek. Zapraszamy na drugą część artykułu, w którym ujawnimy jak pozornie oczywiste czynności potrafią szkodliwie wpłynąć na włosy.

więcej

1 września 2020

5 kroków do pełnego oczyszczenia twarzy

Czy wiesz, jak wiele dzieli Cię od demakijażu do aplikacji ulubionego kremu na noc? Czas na małą rewolucję w oczyszczaniu cery! Krok 1. Zmyj makijaż ulubionym produktem. Polecamy płyn micelarny i wacik, ponieważ zawarte w nim micele świetnie przyciągają sebum i drobinki makijażu. Zacznij od oczu – przyłóż do nich wacik i odczekaj chwilę, aż płyn zacznie rozpuszczać makeup.

więcej

19 sierpnia 2020

5 praktyk, które rujnują twoje włosy – cz. 1

Chcesz, aby Twoje włosy były piękne, lśniące i mocne – co robisz? Kupujesz dobry szampon, odżywkę (albo dwie!), może nawet olejek, maseczkę i wydawałoby się, że wystarczy. Starasz się zdrowo odżywiać, świetnie! – to też wpływa na wygląd włosów. Ale okazuje się, że ostatnim kluczem do pięknych włosów jest pozbycie się szkodliwych praktyk. Sprawdź, jakie codzienne nawyki rujnują nasze włosy.

więcej

4 sierpnia 2020

Dodaj oliwy do codziennej pielęgnacji

Kiedyś siedziałam w autobusie obok starszej pani – wyglądała na 60-kilka lat. Jak to ze starszymi paniami bywa, zaraz zawiązała się rozmowa. Dowiedziałam się z niej, że kobieta ma 80 lat! Kiedy ta zobaczyła moje zdziwienie, zdradziła mi swój urodowy sekret. Powiedziała, że całe dorosłe życie, przed snem wcierała w twarz oliwę z oliwek. I tyle! Coś musi w tym być, skoro oliwki są tak chętnie wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym. Sprawdźmy, jak działają.

więcej