Aktualności

22 maja 2020

Olej z awokado. Owocuje zdrowiem

Niewielki owoc z Meksyku podbił już całą Europę. Moda na potrawy z awokado pod każdą postacią jest silnie uzasadniona jego prawdziwie zdrowym oddziaływaniem na organizm. Teraz możemy korzystać z niego również w kosmetyce. W rankingu olejów o najbogatszych właściwościach pielęgnacyjnych – ten z awokado plasuje się w światowej czołówce. Można określić go jednym słowem: wszechstronny.

więcej

18 maja 2020

Konkurs z okazji Dnia Mamy

Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy zapraszamy do udziału w konkursie "Moja Mama". Wygraj nagrody i podaruj swojej mamie! Pośród wszystkich uczestników wylosujemy pięć osób, które otrzymają specjalnie przygotowany zestaw kosmetyków.

więcej

23 kwietnia 2020

Kwas hialuronowy – rewelacyjny z zasady cz. 2

Istnieją substancje, których dobroczynne działanie jest tak szerokie, że nie zawsze zdajemy sobie sprawę ze wszystkich zalet. Jedną z nich jest kwas hialuronowy, który od wielu lat ratuje kondycję skór kobiet na całym świecie. Zapraszamy na kolejną porcję wiedzy o kosmetycznym majstersztyku!

więcej

8 kwietnia 2020

Konkurs: Bezpieczna rodzina

Zapraszamy do udziału w konkursie Bezpieczna Rodzina. Sięgnij po nagrody dla swojej rodziny i bądź bezpieczny! Pośród wszystkich uczestników wylosujemy pięć osób, które otrzymają specjalnie przygotowany zestaw kosmetyków:
– Antybakteryjny żel do rąk marki Vellie Japan x 3
– Żel myjący do ciała z olejkiem z drzewa herbacianego marki Oleje Świata x 2

więcej

6 kwietnia 2020

Gliceryna. Bomba nawilżająca!

Trudno wyobrazić sobie przemysł kosmetyczny bez gliceryny. Ponieważ świetnie chłonie wodę, pomaga utrzymać dobrą konsystencję kosmetyków i chroni je przed wysychaniem. Ponadto naturalnie wspiera proces łączenia się substancji tłustych z wodnymi. Sama w sobie ma silne działanie nawilżające, a ponadto wspiera działanie innych substancji w kosmetyku. Odkryj dobroczynny wpływ gliceryny.

więcej

12 marca 2020

Konkurs: Szczęśliwa rodzina

Zgarnij nagrody dla swojej rodziny. Pośród wszystkich uczestników wylosujemy sześć osób, które otrzymają specjalnie przygotowany zestaw kosmetyków.

więcej

10 marca 2020

Roślina, którą poleca Ci Babcia i… Aleksander Wielki

Co Aleksander Wielki mógł wiedzieć o kosmetykach? Pewnie niewiele, ale kiedy dowiedział się, że istnieje roślina, która leczy rany, podbił dla jej plantacji całą wyspę na Oceanie Indyjskim. Skoro Starożytni używali go do leczenia już 5 tysięcy lat p.n.e., Mahometanie traktują go jako symbol zdrowia i dobrobytu, wspominano o nim w Biblii, a Kleopatra i Nefretete dbały dzięki niemu o swoją urodę, coś jest na rzeczy.

więcej

2 marca 2020

Saraya Poland przystąpiła do programu – Biznes Bez Barier

Jest nam miło poinformować, że firma Saraya Poland przystąpiła do programu "Biznes Bez Barier". Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy.

więcej