Aktualności

20 kwietnia 2021

Cała prawda o maseczkach zdemaskowana!

Nie do końca wiadomo, kto wymyślił maseczki do twarzy i ciała, ale tej osobie należy się wdzięczność piękniejszej połowy świata! Maseczki, nawet te, które każda z nas może sobie wykonać w domu to prawdziwe nowe życie dla skóry. Przedstawiamy garść „maseczkowych” porad!

więcej

4 kwietnia 2021

Życzymy radosnych Świąt Wielkanocnych

Składamy najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Zespół Saraya Poland

więcej

23 marca 2021

Olej z wiesiołka – ukryta moc z łąk

Miłośnicy ziołolecznictwa i entuzjaści naturalnych kosmetyków z pewnością słyszeli o wiesiołku. Tę zieloną roślinę o sympatycznej nazwie znajdziemy na łąkach i polach. Choć do uśmierzania bólu liście wiesiołka wykorzystywane były już w zamierzchłych czasach, dziś w kosmetologii najbardziej cenimy nasiona wiesiołka, z których produkowany jest dobroczynny olej. Sprawdź, czy olej z wiesiołka jest dla Ciebie!

więcej

22 lutego 2021

Jadłospis piękna, czyli co jeść, by cieszyć się zdrową cerą – cz. 1

Piękno wewnętrzne jest rzeczywiście o wiele bardziej znaczące niż zewnętrzne. Jeżeli nie zadbamy o siebie od środka, nawet najlepsze kosmetyki nie zapewnią nam wymarzonego efektu. Więc jeśli pragniesz mieć piękną cerę – nawilżoną, wolną od niedoskonałości i bijącą zdrowymi kolorami – wprowadź do swojego codziennego jadłospisu jak najwięcej poniższych składników.

więcej

12 stycznia 2021

Dlaczego Twoja skóra pokocha olej makadamia?

Obok pięknego zapachu, olej makadamia ma cały wachlarz dobroczynnych substancji i właściwości. Warto skorzystać z tego, że olej ten zawiera się w wielu kosmetykach na rynku. Jest również łatwo dostępny w swojej czystej formie, np. w aptekach. Sprawdź, dlaczego Twoja skóra pokocha jego pielęgnację!

więcej

23 grudnia 2020

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Pragniemy życzyć wam, by ten bożonarodzeniowy czas przyniósł tylko dobre wiadomości. Wszystko co niedobre i smutne wkrótce minie, dlatego życzmy nadziei na lepsze jutro oraz zdrowia. Wesołych i spokojnych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

więcej

13 listopada 2020

Wspieramy w walce z Covid-19

W październiku tego roku firma Saraya przekazała na rzecz walki z COVID-19 produkty kosmetyczno-higieniczne o wartości ponad 2 mln zł. Organizacjami, które otrzymały pomoc są CARITAS Polska, NSZZ Solidarność – „Pomoc Górnikom w walce z Covid-19”, gmina Stare Babice i ZOZ Żoliborz.

więcej

15 października 2020

Czego używać dla pięknych włosów i paznokci?

Występuje w ciele człowieka, jest niezwykle popularna w salonach fryzjerskich i chętnie wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym. Dobroczynna keratyna ma moc zastosowań, które warto znać i… wykorzystać!

więcej